رای مطالعه در مورد امکان احتمالی عوض کردن خون دوقلوها و بسیاری آزمایش های غیرانسانی دیگه، اشاره کرد. ایشون موفق شد به آرژانتین فرار کنه و بعدا در برزیل مستقر شد. ، اون در حادثه ای در سال ۱۹۷۹، غرق شد. بقایای اون پس از آزمایشی قانونی در سال ۱۹۸۵، شناسایی شد.

نازی ها در برزیل، برده نگه می داشتن؟

عکسی در سال ۲۰۱۴ کشف شد که به نظر میاد قدمت اون به دهه ۱۹۳۰ برمیگرده. نکته باحال توجه این عکس، موقعیت اون در زمین فوتبال به همراه پرچمی با سواستیکا (صلیب شکسته نازی ها) است. سال ها بعد، دیواری در همون منطقه ای که عکس گرفته شده بود، فرو ریخت. آجرهای فرو ریخته هم، نقشی از صلیب شکسته نازی ها رو داشتن.

، این مزرعه وقتی جزو املاک خونواده ای به نام روش ها میراندز (Rocha Mirandas) بوده؛ کسائی که بخشی از شرکای سیاسی دلسوز نازی ها بوده ان. اون ها هم اینکه دوست داشتن که رفتار نازی ها رو تکرار کنن که شامل اجرای یه اردوگاه کار وحشیانه بود. اون ها حتی تعدادی رو واسه نظارت بر این اردوگاه تعیین کردن. کودکان یتیمی که نجات پیدا کردن، ادعا کردن قبل از فرار از اونجا، به زور در اون مزرعه به بردگی گرفته شده بودن.

نازی های مدرن و ناسیونالیست های سفیدپوست

بازم در جهان، و حتی در آمریکا جنبشی هست که تلاش می کنه مزیت دیدگاه های حذب نازی رو تبلیغ کنه. اگه به وب سایت حذب نازی آمریکا برخورد کردین، جایی که از آدولف هیتلر با عباراتی باشکوه، تجلیل می شه، تعجب نکنین. اون ها هم اینکه می می گن:

ما باید از وجود مردم مون و آینده بچه های سفیدپوست، مواظبت کنیم.

یکی از آدمایی که ایده سیاسی مشابهی با هیتلر داره، ریچارد اسپنسره؛ کسی که ادعا می کنه یه ناسیونالیست سفیدپوست و خواهان پاکسازی صلح آمیز قومیه. اون به عنوان بنیانگذار «حقوق جانشین» (alt-right) اقدامات محافظه کارانه رو رد می کنه و به جای اون خواهان ملی گرایی سفیدپوستانه.

ریچارد، پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶  آمریکا، تونست توجه رسانه ها رو کمی به خود جلب کنه. ریچارد درحالی که در کنفرانس انجمن سیاست ملی سخنرانی می کرد، مستقیما، از پروپاگاندای (سیستم تبلیغاتی) نازی ها نقل قول و یهودیان رو محکوم کرد. ریچارد هم اینکه در حالیکه حاضرین موافق در کنفرانس، اون رو تشویق می کردن، گفت:

درود بر ترامپ، درود بر مردم مون، درود بر پیروزی!

خانواده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *