امکان احتمالی، ریاست جمهوری، ایده سیاسی، ملی‌گرایی

رای مطالعه در مورد امکان احتمالی عوض کردن خون دوقلوها و بسیاری آزمایش های غیرانسانی دیگه، اشاره کرد. ایشون موفق شد به آرژانتین فرار کنه و بعدا در برزیل مستقر شد. ، اون در حادثه ای در سال ۱۹۷۹، غرق شد. بقایای اون پس از آزمایشی قانونی در سال ۱۹۸۵، شناسایی شد.

نازی ها در برزیل، برده نگه می داشتن؟

عکسی در سال ۲۰۱۴ کشف شد که به نظر میاد قدمت اون به دهه ۱۹۳۰ برمیگرده. نکته باحال توجه این عکس، موقعیت اون در زمین فوتبال به همراه پرچمی با سواستیکا (صلیب شکسته نازی ها) است. سال ها بعد، دیواری در همون منطقه ای که عکس گرفته شده بود، فرو ریخت. آجرهای فرو ریخته هم، نقشی از صلیب شکسته نازی ها رو داشتن.

، این مزرعه وقتی جزو املاک خونواده ای به نام روش ها میراندز (Rocha Mirandas) بوده؛ کسائی که بخشی از شرکای سیاسی دلسوز نازی ها بوده ان. اون ها هم اینکه دوست داشتن که رفتار نازی ها رو تکرار کنن که شامل اجرای یه اردوگاه کار وحشیانه بود. اون ها حتی تعدادی رو واسه نظارت بر این اردوگاه تعیین کردن. کودکان یتیمی که نجات پیدا کردن، ادعا کردن قبل از فرار از اونجا، به زور در اون مزرعه به بردگی گرفته شده بودن.

نازی های مدرن و ناسیونالیست های سفیدپوست

بازم در جهان، و حتی در آمریکا جنبشی هست که تلاش می کنه مزیت دیدگاه های حذب نازی رو تبلیغ کنه. اگه به وب سایت حذب نازی آمریکا برخورد کردین، جایی که از آدولف هیتلر با عباراتی باشکوه، تجلیل می شه، تعجب نکنین. اون ها هم اینکه می می گن:

ما باید از وجود مردم مون و آینده بچه های سفیدپوست، مواظبت کنیم.

یکی از آدمایی که ایده سیاسی مشابهی با هیتلر داره، ریچارد اسپنسره؛ کسی که ادعا می کنه یه ناسیونالیست سفیدپوست و خواهان پاکسازی صلح آمیز قومیه. اون به عنوان بنیانگذار «حقوق جانشین» (alt-right) اقدامات محافظه کارانه رو رد می کنه و به جای اون خواهان ملی گرایی سفیدپوستانه.

ریچارد، پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶  آمریکا، تونست توجه رسانه ها رو کمی به خود جلب کنه. ریچارد درحالی که در کنفرانس انجمن سیاست ملی سخنرانی می کرد، مستقیما، از پروپاگاندای (سیستم تبلیغاتی) نازی ها نقل قول و یهودیان رو محکوم کرد. ریچارد هم اینکه در حالیکه حاضرین موافق در کنفرانس، اون رو تشویق می کردن، گفت:

درود بر ترامپ، درود بر مردم مون، درود بر پیروزی!

خانواده

Related articles

دانشجویان، علوم اجتماعی، جذب علم،  

به ۴۳                  ۲۶ درصد               ۱۶.۸           ۹,۹۰۴ دانشگاه وایکاتو در سال ۱۹۶۴ تاسیس شد. الان بیشتر از ۹۰۰۰ دانشجو و ۱۵۶۰ نفر کارمند داره. وایکاتو در جذب دانشجویان خارجی بسیار موفق بوده و بیشتر از ۲۰۰۰ دانشجوی بین […]

Learn More

دوره‌ی قاجار، معماری سنتی، و، به

پس از ساخت تکیه‌ی دولت بوده، اعقتاد دارند این تکیه از معماری سنتی الهام گرفته است. کاربری تعزیه‌خوانی مدیر تکیه، معین‌البکاء بود که او را به عنوان تعزیه‌گردان تکیه‌ی دولت می‌شناسند. اوج فعالیت تکیه‌ی ‌‌دولت در محرم بود. با اینکه حدودا ۳۰۰ تکیه‌ی دیگر در تهران از قبیل تکیه‌ سیدنصرالدین، تکیه درخونگاه، تکیه رضاقلی‌خان و… […]

Learn More

در، از، و، که

جاری بانک های «دون-ریور» و شهر اصلی بندری دریای آزوفه. جمعیت روستوف نا دونو بیشتر از ۱.۱ میلیون نفره. جرم و جنایت مشکل اصلی روستوف نا دونوه و از اونجایی که این شهر در کل منقطه ی روستوف قرار گرفته، طی سال های گذشته افزایش زیادی در اتفاق شکل های جور واجور جرائم وجود داشته. […]

Learn More