در، از، این، هیتلر

agdeburg) منتقل شد.

اداعاها نشون دهنده اینه که جسد تا سال ۱۹۷۰ در پایگاه نظامی شوروی بوده. در اون زمان، پایگاه نظامی شوروی در اختیار کشور آلمان قرار گرفت. شوروی، موقعیت بقایای هیتلر رو به صورت یه راز باقی نگه داشت و دسترسی به اون راز، به طور کامل محدود بود. بعدا، رییس KGB، یوری آندروپوف دستور داد تا بقایا رو از بین ببرن و تنها قطعات استخوانی جمجمه، باقی بمونن.

در اون زمان، این استخون ها در ساختمون دولتی مواظبت شده ای در مسکو نگه داری می شدن. با اینکه بعدا، آزمایشات نشون دادن که این استخون ها واسه هیتلر یا حتی یه مرد نیس، بلکه استخون های یه زنه. البته باید بدونین که روس ها، یافته های این تحقیقات رو به طور کامل رد کردن.

هیتلر نجات یافت

 هیتلر نجات یافت

درست مثل دیگه رهبرهای شکست خورده در طول تاریخ، تئوری های توطئه بسیاری در مورد مرگ هیتلر هست. یکی از مشهورترین اون ها، اینه که اون و اوا براون، از پناهگاه نجات پیدا کردن و موفق شدن به برلین فرار کنن.

یکی دیگه از تئوری ها از فرار هیتلر به آمریکای جنوبی و واقعا، آرژانتین سخن می گوید. چون هیتلر، از یه همزاد به کار گیری می کرد. بسیاری بر این باور هستن که اون فردی که در پناهگاه کشته شد، بدل هیتلر بود؛ در حالیکه هیتلر اصلی موفق شد که فرار کنه.

با وجود اینکه، کارشناسان و مورخان این فرضیات رو خیلی زیاد رد می کنن، اما اون ها هنوز در سراسر جهان، گسترده هستن. این ایده ها مستقیما از دولت شوروی واسه مشغول نگه داشتن مردم در اخبار اشتباه، تقویت شده بودن.

Related articles

جاذبه‌های گردشگری، مقصد گردشگری، هنرهای زیبا، زندگی شهری

۷,۴۷۹ اتاق هتل در سال ۲۰۱۳ افزایش پیدا کرده و تا سال ۲۰۱۵، ۴۵۹ اتاق جدید اضافه شده است. بیشتر علاقه‌مندان این مقصد گردشگری را آسیایی‌ها و سپس آلمانی‌ها و انگلیسی‌ها تشکیل می‌دهند. هواپیمایی بانکوک، ناوگان جدیدی از ایرباس‌ها را تجهیز کرده و ۱۸۹,۰۰۰ صندلی هواپیما برای مسافران ساموی افزوده است. هواپیمایی بانکوک، پیش از […]

Learn More

در، از، به، سال

ارند. واسه موتورسیکلت های ۵۰cc باید ثبت نام کنین، اما احتیاجی به گواهینامه رانندگی ندارین. باید از خطوط دوچرخه سواری به کار گیری کنین. فضای پارک کردن زیاده، اما در شب ها حواستون باشه تا موتور شما دزدیده نشه. تراموا زمان شروع به کار تراموا در شانگهای به سال ۱۹۰۸ برمیگرده که با سیستم الکتریکی […]

Learn More

اسماعیلیان، تاجیکستان، به، از

لبری مشغول بودن. پس از گذشت چندین روز از سکونت جوانان در این بهشت ساختگی دوباره به اونا داروی مخدر خورونده و به پیش رهبر گروه می بردن. و حسن صباح اون ها رو می فریفت که بهشت رفتن اونا به خواست اون بوده و واسه برگشت به بهشت باید از دستورات اون پیروی کنن […]

Learn More