در، از، این، هیتلر

agdeburg) منتقل شد.

اداعاها نشون دهنده اینه که جسد تا سال ۱۹۷۰ در پایگاه نظامی شوروی بوده. در اون زمان، پایگاه نظامی شوروی در اختیار کشور آلمان قرار گرفت. شوروی، موقعیت بقایای هیتلر رو به صورت یه راز باقی نگه داشت و دسترسی به اون راز، به طور کامل محدود بود. بعدا، رییس KGB، یوری آندروپوف دستور داد تا بقایا رو از بین ببرن و تنها قطعات استخوانی جمجمه، باقی بمونن.

در اون زمان، این استخون ها در ساختمون دولتی مواظبت شده ای در مسکو نگه داری می شدن. با اینکه بعدا، آزمایشات نشون دادن که این استخون ها واسه هیتلر یا حتی یه مرد نیس، بلکه استخون های یه زنه. البته باید بدونین که روس ها، یافته های این تحقیقات رو به طور کامل رد کردن.

هیتلر نجات یافت

 هیتلر نجات یافت

درست مثل دیگه رهبرهای شکست خورده در طول تاریخ، تئوری های توطئه بسیاری در مورد مرگ هیتلر هست. یکی از مشهورترین اون ها، اینه که اون و اوا براون، از پناهگاه نجات پیدا کردن و موفق شدن به برلین فرار کنن.

یکی دیگه از تئوری ها از فرار هیتلر به آمریکای جنوبی و واقعا، آرژانتین سخن می گوید. چون هیتلر، از یه همزاد به کار گیری می کرد. بسیاری بر این باور هستن که اون فردی که در پناهگاه کشته شد، بدل هیتلر بود؛ در حالیکه هیتلر اصلی موفق شد که فرار کنه.

با وجود اینکه، کارشناسان و مورخان این فرضیات رو خیلی زیاد رد می کنن، اما اون ها هنوز در سراسر جهان، گسترده هستن. این ایده ها مستقیما از دولت شوروی واسه مشغول نگه داشتن مردم در اخبار اشتباه، تقویت شده بودن.

Related articles

جاذبه‌های گردشگری، به، از، در

نگام پیاده شدن، هزینه ای بسیار بیشتر از اندازه نیاز پرداخت کنین. یادتون باشه که راننده تاکسی همیشه دستگاه تاکسی متر رو قبل از حرکت کردن، روشن کنه. از سوار شدن به تاکسی هایی که دارای دستگاه تاکسی متر نیستن، دوری کنین. مترو یکی دیگه از راه های رفت و اومد در ایروان متروئه. پروژه […]

Learn More

کاروانسرا، هخامنشیان، و، در

ا قبل از جشن های دو هزار و پانصدساله شاهنشاهی در سال ۱۳۵۰ باقی بود. در اون سال برخلاف منشور ونیز واسه تعمیر آثار باستانی، بقایای مسجد ازجمله دروازه اون به وسیله گروه تعمیر از مؤسسه ایزومئو به رهبری اوجنیو گالدیری و با تأیید اداره قدیم شناسی که شامل ستون های سنگی و کتیبه های […]

Learn More

مردم شناسی، خانه سنتی، دانشجویان، و

رار، درخیابان شریعتی قرار دارد. حمام قلعه مربوط به دوره‌ی قاجاز است و مساحتی حدود ۱۵۰۰ مترمربع دارد. حمام قلعه از دو بخش سرد و گرم تشکیل شده است که ورودی هشتی-شکل دارد. بعد از عبور از هشتی، ابتدا حمام سرد و سپس حمام گرم قرار گرفته است. این حمام بخش مردانه و زنانه داشته […]

Learn More