فریحی کار می کنین، مراقب باشین کارنوال ها و تجمع ها باعث تاخیر شما در کارتون نشن.

باتری پهپاد

اگه با خود پهپاد می برید، خیلی با اهمیته که قوانین محلی پرواز رو درمورد حمل باتری اون ها بدونین (باتری های پهپاد و کلا باتری های خاص و بزرگ جزو لوازم مشکوک و حساس امنتی پرواز حساب می شن- مترجم).

درصورت امکان واسه خود یه زمان تفریحی برنامه ریزی کنین

این موضوع از بحث ما جداست اما من هر وقتی بتونم این کار رو می کنم. اگه واسه سفرتون به شما پول می بدن (سفرکاری که هزینه هاش رو فرد یا شرکت صاحب پروژه پرداخت می کنه- م) خیلی خوش شانسین. اینکه به شکل همزمان سفر و کار کنین و در بین کار جهان رو ببینین یکی از باحال ترین سبک های زندگیه. در آخر اگه پول و امکانش رو داشتین پس از انجام پروژه ی کاری بازگشتتان رو یه یا دو روز به عقب بندازید تا در وقتی که دیگه درگیری ذهنی واسه انجام پروژه یا لوازم ندارین، از اون منطقه بازدید کرده و لذت ببرین. این کار در وقتی که به وسیله شخص دیگری واسه کمک استخدام شده اید سخت تره اما من به جاهای زیادی واسه کار سفر کرده ام که می تونستم به عنوان توریست لذت خیلی از گشت و گذار در اون ببرم. البته خیلی وقت ها هم محدود به یه هتل یا چند جای کوچیک محدود شده ام و تنونستم واقعا از مقصدم لذت ببرم.

ما در سایت ما از اعماق قلبمون واسه شما آرزوی سفر کاری ایمن و لذت بخشی رو آرزو می کنیم. شما هم تجربه یا نکته ای واسه اضافه کردن به این مقاله دارین؟

پول-نام-تصویر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *