موسسه علم پژوهان اورانوس با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به شماره ۴۰۹۶۴ به صاحب امتیازی و مدیر دلیلی جناب آقای دکتر امیر زارعیان جهرمی فعالیت خود رو از سال ۱۳۸۹ شروع کرده و اولین موسسه رسمی در ایرانه که فعالیت اون اعزام دانشجو به اتریشه.
موسسه علم پژوهان اورانوس در مورد تحصیل در اتریش و تحصیل در آمریکا فعالیت داره.
هدف این موسسه انتخاب مناسب دانشگاه، رشته و برنامه ریزی دقیق واسه اتریش و آمریکاس.
موفقیت و رضایت دانشجویان افتخار ماست
کارشناسان موسسه علم پژوهان اورانوس علاوه بر تسلط کامل بر قوانین اعزام دانشجو به اتریش و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاهای اتریش و اخذ مدارک از مترجمان مسلط به زبون آلمانی و انگلیسی هستن که این موضوع باعث رابطه سریع و راحت با دانشگاها شده و در تسریع روند پرونده ها تاثیر به سزایی داره، هم اینکه اگر سطح زبون فرد واسه اخذ پذیرش کافی نباشه واسه اون کلاس آموزشی گذاشته و یا به یه آکادمی معتبر خارجی معرفی میشه.

امیده که رسالت این موسسه به عنوان یکی از بهترین موسسات اعزام دانشجو به اتریش در جهت ارائه بهترین خدمات به خواهندگان گرامی، بخوبی موندگاری یافته و در این راه شما رو آخرین مرحله واسه ادامه تحصیل در اتریش، اسکان، اقامت، دوره های کالج، ویزای تحصیلی اتریش و… واسه همه سنین و در مقاطع جور واجور تحصیلی همراهی کنه.
از شما دعوت می کنیم از خدمات موسسه علم پژوهان اورانوس https://www.dpu.org.ir بهره مند شید.
معرفی موسسه کاریابی بین المللی و داخلی کاردار:
کاریابی کاردار
موسسه مشاوره شغلی و کاریابی داخلی و بین المللی کاردار با مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شماره ثبت (۷۱۸۴۷/۴۰/۹۵۲) و (۲۲۰۴۸۳۳) به مدیریت آقای دکتر امیر زارعیان جهرمی با برخورداری از تیمی کار اومد و مجرب و کادر آموزش دیده از سال ۱۳۸۵ تا الان فعالیت خود رو شروع کرده.
اطلاع رسانی دقیق و درست، مشاوره کامل در مورد اعزام نیروی کار فنی و متخصص در داخل و کار در بیرون مرز کشور ، تامین نیروی انسانی موردنیاز کارفرما به صورت رایگان و استخدام در مشاغل دولتی از مهمترین خدمات موسسه کاریابی کارداره.

موسسه کاردار با دسترسی به منابع گسترده و پرسنل حرفه ایی در سرتاسر دنیا، طیف گسترده ایی از خدمات رو به خواهندگان عزیز ارائه می کنه. به همین منظور تقاضا کننده میتونه پروژه خود رو از صفر تا صد به دست کارشناسان ما بسپارد تا از هر گونه اتلاف زمان جلوگیری بشه و بشه نیروی جوون و مستعد رو جهت کار در خارج از ایران بفرستد.
استخدام و کاریابی تو تهران و هم اینکه کار تو تهران از مهمترین خدمات کاریابی داخلی کارداره.

امیده رسالت این موسسه به عنوان یکی از بهترین موسسات کاریابی در جهت ارائه بهترین خدمات به کارجویان و کارفرمایان بخوبی موندگاری یافته و همکاران ما، شما رو در کل روند کاری از اول تا انتها رو واسه کار در خارج کمک انجام میده.
از جمله اهداف این موسسه:
· سرویس دهی مطلوب به کارجویان و کارفرمایان
· شناسایی فرصتای شغلی
· بهبود دائمی در ارائه کیفیت مطلوب خدمات به کارفرمایان و کارجویان
· افزایش اندازه رضایت خواهندگان
خدمات کاریابی بین المللی
اعزام نیرو از ایران واسه کار در بیرون مرز کشور
کاریابی بین المللی واسه کار در اروپا کار در آلمان کار در اتریش کار در انگلیس کار در هلند
· افزایش سطح آگاهی و مهارت کارجویان همراه با آموزش دائمی و برگزاری دوره های تخصصی
· آزمایش و انتخاب افراد جویای کار واسه ورود به بازارکار
کار در آلمان
کار در اتریش
کار در اسپانیا
کار در ایتالیا
کار تو تهران
کار در فرانسه
کار در بلژیک
کار در هلند
معرفی دارالترجمه رسمی انقلاب:
دارالترجمه رسمی انقلاب با مدیریت مترجم رسمی قوه قضائیه سرکار خانوم لیلی مهرپور در سال ۱۳۸۶ فعالیت خود رو شروع کرد.
مدیر مسئول دارالترجمه انقلاب تلاش در به کار گیری نیروهای متخصص در کار ترجمه چه در مورد ترجمه رسمی و چه در مورد ترجمه غیر رسمی به بیشتر زبانهای زنده دنیا داشتن. شکل های جور واجور ترجمه رسمی و غیر رسمی در کمترین زمان ممکن در این موسسه انجام می شه.

ترجمه رسمی و غیررسمی شکل های جور واجور اسناد و مدارک به زبانهای خارجی
ترجمه رسمی انگلیسی
ترجمه رسمی آلمانی
ترجمه رسمی ایتالیایی
ترجمه رسمی عربی
ترجمه رسمی کره ای

ترجمه رسمی ژاپنی
ترجمه رسمی سوئدی
ترجمه رسمی فرانسه
ترجمه رسمی چینی
ترجمه رسمی روسی
ترجمه رسمی ترکی استانبولی

معرفی گروه جهرمی:
جهرمی گروپ
به وسیله دکتر امیر زارعیان جهرمی با هدف اعزام دانشجو و نیروی کار متخصص و ماهر به بیرون مرز کشور تاسیس گردیده. جهرمی گروپ در نظر داره ضمن ارائه اطلاعات درست و به روز که اولین نیاز خواهندگان مهاجرت ( تحصیلی، کاری، …) به بیرون مرز کشور هم هستش جهت اتخاذ تصمیم آگاهانه و علاوه بر کمک به ورود ایشون به جامعه جهانی زمینه ارتقا سطح کیفی و کمی زندگی رو براشون جفت و جور کنه.

راه و روش اصلی جهرمی گروپ
اعزام دانشجویان علاقه مند به تحصیل در دانشگاهای ممتاز بیرون مرز کشور در سطح بین المللی جهت ارتقا سطح علمی و کیفیت یادگیری و استفاده بهینه از علم جهانی و با هدف تربیت نیروی متخصص و معتقد به خاطر رفع نیازای علمی، پژوهشی و شغلی کشور.
جفت و جور آوردن زمینه مناسب واسه استفاده بیشتر و بهتر از وجود مدرسان و استادان علوم جور واجور درسطح بین المللی واسه افزایش ظرفیت علمی – پژوهشی دانشجویان.
به کار گیری نیروی متخصص و تحصیل کرده در موقعیتای شغلی موجود در سطح داخلی و بین الملل و کمک به بهتر شدن کمی و کیفی ویژگیای شغلی و در نتیجه ارتقا کیفیت زندگی جویندگان کار در داخل و کار در بیرون مرز کشور.
کار در ایتالیا
کار در اسپانیا
کار در اتریش
کار در هلند
کار در آلمان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *