ساس معیار‌های مختلف پشنهاد می‌دهد که چه چیزی بخورند. البته می‌توان از این هوش مصنوعی در رستوران‌ها نیز استفاده کرد. بدین صورت که هوش مصنوعی مذکور می‌تواند ترکیب بسیار مناسبی از مواد و طعم‌های محلی را با غذاهای کشور گردشگران ارائه کند. بدون شک چنین غذایی برای گردشگران بسیار لذیذ خواهد بود.

بازگشت پیام رسان MSN

اگر سن شما حدود ۳۰ سال باشد احتمالا از پیام رسان MSN استفاده کرده‌اید. این پیام رسان دارای چت روم‌های بسیار بزرگی بود که تعداد بالایی داشتند. در این چت روم‌ها کاربران در خصوص موضوعات مختلفی گفت و گو می‌کنند. این مسنجر از زمانی که شبکه‌های اجتماعی مختلف پا به عرصه گذاشتند به فراموشی سپرده شد. اما اکنون سرویس مذکور با اپلیکیشن جدیدی به نام Banter شروع به فعالیت کرده است.

با وجود اینکه Bunter چت روم‌های قبلی را مجددا بازگردانی نکرده است اما همچنان می‌تواند گزینه مناسبی برای گردشگران باشد. برخلاف پیام رسان MSN،‌ این اپلیکیشن افرادی که در نزدیکی شما هستند را نشان می‌دهد. با کمک این قابلیت می‌توان افرادی را برای سفر کردن به صورت گروهی پیدا کرد که چنین قابلیتی در سفر‌های خارجی کاربردی خواهد بود.

تفاوت دیگر پیام رسان MSN با Banter این است که کاربران در آن می‌توانند در صورت تمایل کاملا بی نام و مخفی باشند. علاوه بر این، گفت و گوها با افرادی که نمی‌شناسید تنها ۲۴ ساعت نگهداری می‌شوند. چنین قابلیتی را در اسنپ چت نیز شاهد بودیم.

همان‌طور که در این مقاله از کجارو مطالعه کردید با تکنولوژی‌های کاربردی که در طول سفر می‌توانند به گردشگران کمک کنند آشنا شدیم. بدون شک فناوری‌های دیگری نیز در این زمینه وجود دارند که برخی از آن‌ها نیز بسیار کاربردی هستند. نظر شما در خصوص این فناوری‌ها چیست و چه گزینه‌هایی را برای بهتر کردن تجربه سفر پیشنهاد می‌کنید؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *