هوش مصنوعی، تکنولوژی، در، که

ساس معیار‌های مختلف پشنهاد می‌دهد که چه چیزی بخورند. البته می‌توان از این هوش مصنوعی در رستوران‌ها نیز استفاده کرد. بدین صورت که هوش مصنوعی مذکور می‌تواند ترکیب بسیار مناسبی از مواد و طعم‌های محلی را با غذاهای کشور گردشگران ارائه کند. بدون شک چنین غذایی برای گردشگران بسیار لذیذ خواهد بود.

بازگشت پیام رسان MSN

اگر سن شما حدود ۳۰ سال باشد احتمالا از پیام رسان MSN استفاده کرده‌اید. این پیام رسان دارای چت روم‌های بسیار بزرگی بود که تعداد بالایی داشتند. در این چت روم‌ها کاربران در خصوص موضوعات مختلفی گفت و گو می‌کنند. این مسنجر از زمانی که شبکه‌های اجتماعی مختلف پا به عرصه گذاشتند به فراموشی سپرده شد. اما اکنون سرویس مذکور با اپلیکیشن جدیدی به نام Banter شروع به فعالیت کرده است.

با وجود اینکه Bunter چت روم‌های قبلی را مجددا بازگردانی نکرده است اما همچنان می‌تواند گزینه مناسبی برای گردشگران باشد. برخلاف پیام رسان MSN،‌ این اپلیکیشن افرادی که در نزدیکی شما هستند را نشان می‌دهد. با کمک این قابلیت می‌توان افرادی را برای سفر کردن به صورت گروهی پیدا کرد که چنین قابلیتی در سفر‌های خارجی کاربردی خواهد بود.

تفاوت دیگر پیام رسان MSN با Banter این است که کاربران در آن می‌توانند در صورت تمایل کاملا بی نام و مخفی باشند. علاوه بر این، گفت و گوها با افرادی که نمی‌شناسید تنها ۲۴ ساعت نگهداری می‌شوند. چنین قابلیتی را در اسنپ چت نیز شاهد بودیم.

همان‌طور که در این مقاله از کجارو مطالعه کردید با تکنولوژی‌های کاربردی که در طول سفر می‌توانند به گردشگران کمک کنند آشنا شدیم. بدون شک فناوری‌های دیگری نیز در این زمینه وجود دارند که برخی از آن‌ها نیز بسیار کاربردی هستند. نظر شما در خصوص این فناوری‌ها چیست و چه گزینه‌هایی را برای بهتر کردن تجربه سفر پیشنهاد می‌کنید؟

Related articles

دانشجویان، علوم اجتماعی، جذب علم،  

به ۴۳                  ۲۶ درصد               ۱۶.۸           ۹,۹۰۴ دانشگاه وایکاتو در سال ۱۹۶۴ تاسیس شد. الان بیشتر از ۹۰۰۰ دانشجو و ۱۵۶۰ نفر کارمند داره. وایکاتو در جذب دانشجویان خارجی بسیار موفق بوده و بیشتر از ۲۰۰۰ دانشجوی بین […]

Learn More

دانشگاه تهران، نمایشنامه، آموزش عالی، هنرهای خوشگل

اگذار و از اون تاریخ تا الان یه سره در خدمت اهداف آموزشی و پژوهشی دانشگاه تهران قرار می گیرد. پس به حق می توان گفت که باغ نگارستان مهد آموزش عالی در ایران و موطن و محل تولد دانشگاه تهران بوده. در طول هشتاد و دو سال عمر دانشگاه، هزاران استاد و دانشجوی برجسته در […]

Learn More

و، از، گردشگری، یاسوج

رد آوه، امامزاده عبدالله، تل مهره ای، تنگ گنجه ای، قله ی زیبای دنا و محل بیرون آمدن آب زیر زمینی میشی، فقط بخشی از دیگر جای های دیدنی و گردشگری یاسوجه که بازدید از اون ها هیجان انگیز و خاطره ساز هستش.   برای کسب اطلاعات بیشتر و جستجو در بین هزاران پایان نامه […]

Learn More