چگونه سرمایه لازم برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی تهیه کنم ؟ سوالی که بسیاری از افراد برای تامین سرمایه لازم راه اندازی کسب و کار اینترنتی شان در ذهن دارند و از من می پرسند.

برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی به چه مقدار سرمایه نیاز دارم؟

بسیاری از دوستان می خواهند کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنند و فکر می کنند برای شروع راه اندازی کسب و کار اینترنتی شان نیاز به سرمایه گذاری بسیار بالایی دارند یا می خواهند بدانند چه مقدار سرمایه برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی شان نیاز دارند و فکر خودشون را درگیر این موضوع کرده اند که برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی به سرمایه های میلیونی نیاز دارند ! در صورتی که واقعا اینگونه نیست و شروع کسب و کار اینترنتی خودشان را مثل سایت ها بزرگ مانند دیجی کالا فرض و مقایسه می کنند . این افراد فکر می کنند کسب و کار اینترنتی بامیلو یا دیجی کالا با سرمایه گذاری های میلیونی کار خودشان را شروع کرده اند. و من به جرعت به شما می گویم که اصلا اینگونه نیست!
 

کسب و کارهای اینترنتی موفق و ثروت سازی که در حال حاضر درآمد های میلیونی دارند همگی کسب و کارشان را با کمترین هزینه و سرمایه گذاری شروع کرده اند.مثلا من وب سایت مدیران وب دات کام را با مبلغ ۲۰۰هزار تومان راه اندازی کرده ام و دوست بنده وب سایت لیمون را با حدود ۲۵۰ هزارتومان راه اندازی کرده و در حال حاضر درآمد بسیار خوبی نیز دارد. پس برای اینکه بدانید چگونه سرمایه لازم برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی تهیه کنم ؟ با من تا انتهای این مقاله همراه باشید.

چگونه سرمایه لازم برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی تهیه کنم

اما خیلی از دوستان می خواهند سرمایه لازم را برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی تهیه کنند و می خواهند بدانند از چه راهی می توانند این کار را انجام دهند.

می خواهم مثال های شخصی خودم را برای شما بیان کنم تا بدانید من چگونه و از چه روش هایی سرمایه های خودم را شناسایی کرده ام و سرمایه لازم را برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی ام تامین کرده ام.

چه سرمایه هایی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی دارم ؟

۱ – لب تاب و کامپیوتری که در حال حاضر دارید.

۲ – اینترنتی که روی تلفن همراه تان فعال است یا خط اینترنتی که در خانه دارید.

۳ – استفاده از دوستان و نزدیکانی که دارای مهارت و تخصص هایی هستند که می توانند به شما کمک کنند.

۴ – سیستم های مدیریت محتوای رایگان مثل وردپرس فارسی

۵ – ابزارهای رایگان برای معرفی کسب و کار اینترنتی

 

روش های تهیه سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

۱ – کار کردن در دنیای واقعی و انجام کارهای فیزیکی برای کسب درآمد

۲ – فروش وسایل و کالاهای دست دوم تان که می توانید تبدیل به پول کنید.

۳ – تولید محتوا برای سایت هایی که نویسنده محتوا می خواهند.

۴ – همکاری با سیستم های همکاری در فروش

۵ – فروش محصولات سایت های دیگر

۶ – معرفی رزومه های کاری خودتان برای فریلنسر شدن

۷ – کارگری کنید یا کارمند شوید

۸ – پول های توی جیبی تان را پس انداز کنید.

در این مقاله به آشنایی کامل با کسب و کار اینترنتی و راه اندازی و مدیریت کسب و کار اینترنتی و انجام بازاریابی اینترنتی و کسب درآمد از طریق اینترنت خواهیم پرداخت و در پایان شما را با مزایا و معایب کسب و کار اینترنتی آشنا می کنم.

آشنایی کامل با کسب و کار اینترنتی

آشنایی کامل با کسب و کار اینترنتی به شما کمک می کند تا کسب و کار اینترنتی و تعاریف آن را به درستی بشناسید و پس از آشنایی کلی با کسب و کار اینترنتی بتوانید تصمیم خودتان را برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی بگیرید و کسب و کار اینترنتی متناسب با علایق و تخصص تان راه اندازی کنید و با بازاریابی اینترنتی بتوانید محصولات و خدمات تان را به فروش برسانید و درآمد بسیار بالایی را بدست بیاورید.

کسب و کار اینترنتی چیست ؟

کسب و کار اینترنتی به کلیه فعالیت هایی که منجر به کسب درآمد از طریق اینترنت می شود گفته می شود. کسب و کار اینترنتی همانند کسب و کار فیزیکی نیاز به صرف زمان و تلاش دارد.

هزینه راه اندازی کسب و کار اینترنتی

راه اندای کسب و کار اینترنتی نیز نیازمند هزینه است ! اما هزینه راه اندازی کسب و کار اینترنتی به مراتب خیلی پایین تر از راه اندازی کسب و کارهای فیزیکی است. هزینه های راه اندازی کسب و کار اینترنتی بسته به نوع خدماتی که قرار است انجام دهید متفاوت و متغییر است  ، هزینه های راه اندازی کسب و کار اینترنتی از حدود ۲۰۰ هزار تومان شروع شده و می تواند تا چند میلیون تومان برسد.

مثلا هزینه راه اندازی کسب و کار اینترنتی من وب سایت مدیران وب دات کام با هزینه  و سرمایه ای حدود ۲۰۰ هزار تومان بوده است ، و یکی از دوستان و افرادی که با مشورت و پیشنهاد من کسب و کار اینترنتی اش لیمون را راه اندازی کرده است و در حال حاضر درآمد نسبتا خوبی دارد کسب و کار اینترنتی اش را با هزینه ای حدود ۲۵۰ هزار تومان راه اندازی کرده است.

کسب و کار اینترنتی شامل زمنیه های مختلفی می باشد ، بسیاری از کسب و کارهای فیزیکی را می شناسم که خدمات و محصولات کسب و کارشان را نیز از طریق وب سایت معرفی و در فروشگاه اینترنتی شان به فروش میرسانند.

حتی افرادی هستند که هیچگونه کسب و کار فیزیکی ندارند و تنها با آموزش مهارت و تخصص شان به دیگران و فروش اطلاعات آموزشی کسب درآمد های بسیار بالایی دارند.

آشنایی کامل با کسب و کار اینترنتی به شما کمک می کند تا انگیزه بسیار بالایی را برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی بدست بیاورید و راحت بتوانید کسب و کار اینترنتی مورد علاقه تان را راه اندازی و مدیریت کرده و با فروش محصولات و خدمات تان کسب درآمد اینترنتی را تجربه کنید.

مزایای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

۱ – خودتان مدیر و رئیس کسب و کار خودتان هستید.

۲ – هیچ فشاری از طرف دیگران حاکم بر شما نیست!

۳ – باعث افزایش تفکر مثبت و دید بزرگ از آینده می شود.

۴ – امکان راه اندازی با سرمایه کم را دارد.

۵ – کارکردن شما برای خودتان است نه برای دیگران

۶ – هیچ محدودیتی در کسب درآمد ندارید.

۷ – امکان راه اندازی و مدیریت در منزل و مسافرت

۸ – هیچگونه محدودیت فیزیکی در کسب و کارتان وجود ندارد.

۹ – زمان تان در اختیار خودتان است

۱۰ – برنامه ریزی زندگی تان در اختیار و ارداه خودتان است.

 

معایب راه اندازی کسب و کار اینترنتی

۱ – نیازمند انتخاب ایده و کمی خلاقیت دارد.

۲ – نیازمند صرف زمان و تلاش دارد.

۳ – در کمتر از ۶ ماه نباید انتظار درآمدبالا داشت.

۴ – نیازمند تقویت مهارت و تخصص است.

۵ – درآمد شما ابتدا پایین و بعد ها افزایش می یابد.

امیدوارم مقاله آشنایی کامل با کسب و کار اینترنتی مورد توجه قرار گرفته باشد.