در این مقاله به آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای برای صفحه محصولات سایت و روش های تبلیغ نویسی حرفه ای برای صفحه محصولات در وب سایت خواهیم پرداخت تا بتوانید مهارت تبلیغ نویسی حرفه ای را یاد بگیرید.

تبلیغ نویسی چیست ؟

تبلیغ نویسی علمی است برای معرفی دقیق و جامع و همیشگی محصولات و خدمات کسب و کار ها .

در کسب و کارهای اینترنتی تبلیغ نویسی حرفه ای برای صفحه محصولات سایت انجام می شود تا با بهره گرفتن از این روش راحت بتوانیم محصولات و خدمات وب سایت را با اثر بخشی بسیار بالاتری برای کاربران معرفی کنید تا دقیق تر بتوانند با کیفیت و مزایای محصولات و خدمات ارائه شده در وب سایت آشنایی داشته باشند.

امروز در این مقاله من می خواهم به آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای برای صفحه محصولات سایت بپردازم و روش های مهمی که برای تبلیغ نویسی نیاز است را خدمت تان معرفی کنم.

در تبلیغ نویسی حرفه ای محصولات ما باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟

  • محصولات با کیفیت باشند.
  • ارزش محصولات بالا باشد.
  • محصول از تاثیر گذاری بالایی برخوردار باشد.
  • محصولات و خدمات باعث پیشرفت و رشد باشند.
  • محصول از استقبال زیادی در نزد مشتریان برخوردار باشد.

تبلیغ نویسی حرفه ای صفحه محصولات سایت روشی تضمینی برای افزایش فروش محصولات وب سایت می باشد اگر شما تبلیغ نویسی محصولات تان را به صورت صحیح و مشخص بنویسید قطعا تاثیر بسیار زیادی روی خواننده می گذارد و او را تشویق به خواند و خرید محصول می کند.

قبل از تبلیغ نویسی حرفه ای صفحه محصولات شما باید نیازهای مخاطبین را شناسایی کنید تا بتوانید بر اساس نیازهای کاربران تبلیغ نویسی موفقی داشته باشید.

۱ – کاربران چه مشکلاتی دارند ؟

۲ – مخاطبین چه نیازهایی دارند ؟

۳ – چه راهکارهایی می توان به کاربران پیشنهاد کرد.

عوامل مهم در تبلیغ نویسی حرفه ای برای صفحه محصولات سایت

۱ – نوشتن عنوان مناسب برای صفحه محصول

۲ – در سطر اول محتوای تبلیغ نویسی تان به نیازهای کاربران اشاره کنید.

۳ – با معرفی مزیت های محصول به کاربر به او بگویید که چه نتایجی از محصول دریافت خواهند کرد.

۴ – از نظرات مشتریان موفق که محصول را خریداری کرده اند استفاده کنید.

۵ – در قبال خرید محصول به کاربران گارانتی و تضمین بدهید.

۶ – حتما هدیه ای را برای خریداران محصول تان در نظر بگیرید و ارزش واقعی آن را بنویسید.

۷ – قرار دادن دکمه اقدام به خرید محصول در محتوای تبلیغ

۸ – در تبلیغ نویسی حرفه ای محصول به ویژگی های محصول تان اشاره کنید.

۹ – برای محصول تان کد تخفیف قرار دهید.

۱۰ – در قیمت محصول محدودیت خرید اعمال کنید.

۱۰ اصل برای افزایش فروش در اینترنت

اگر شما برای راه اندازی شرکت خود در اینترنت تصمیم جدی گرفته اید مهمترین چیز برای شما باید و سایت باشد. وب سایت شما بازتابی از شما و کسب وکارتان داشته باشد. درست کردن یک وب سایت حرفه ای که برای فروش طراحی شده می تواند مقدار زیادی از وقت شما را بگیرد و تلاش زیادی را نیز می طلبد. و این چیزی است که باید در طراحی سایت مورد توجه قرار گیرد.

در زیر ۱۰ اصل که برای طراحی وب سایت هایی که با هدف تبدیل شدن به بستر فروش طراحی می شوند ذکر می شود.

۱-      شما باید وب سایتی داشته باشید که کاملاً حرفه ای به نظر بیاید. وب سایت مهمترین ابزاری است که شما برای فروش در اینترنت در اختیار دارید. احساس اولیه ای که شما در بازدید کنندگان خود به وجود »ی آورید می تواند تعیین کند که آنها از شما خرید خواهند کرد یانه!

یک وب سایت حرفه ای باید پیش از هر چیز برای مشتری  جذاب و خوش آیند باشد، سازمان یافته باشد گشت و گذار در آن آسان باشد و سریعاً بارگذاری شود.

۲-      شما باید در طراحی وب سایت خود توجه ویژه ای به رتبه بندی بالا در موتورهای جستجو با بهره گرفتن از متا تگ ها  داشته باشید.  کلید واژه ها، عناوین صفحات، تصاویر، مطالب وطراحی ظاهری مهمترین عواملی هستند که در رتبه بندی وب سایت شما موثر خواهند بود. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد بهینه سازی صفحات سایت خود در وب از این سایت بیاموزید.

www.web-source.net/webpage_optimizing.htm

۳-       شما باید از نوشته هایی تاثیر گذار استفاده کنید. کلماتی که محتوای علمی و فنی سایت شما را تشکیل می دهند اساس کسب و کار شما خواهند بود. بسیاری از عدم موفقیت ها در کسب و کارهای اینترنتی ناشی از استفاده از محتوایی غیر کاربردی و موثر است. توجه به این موضوع در مورد نامه های اداری و تبلیغات نیز حائز اهمیت است. به هر حال کلماتی که محتوای سایت شما را تشکیل می دهند نقش مهمی درموفقیت شما خواهند داشت. در زمانی که شروع به نوشتن محتوای سات خود می کنید موارد زیر را مورد توجه قرار دهید.

جلب توجه- با استفاده  از عناوین(تیتر) درشت به صورت مستقیم و غیر مستقیم از بازدیدکندده بخواهید که به موضوع مورد نظرتان توجه کند.

علاقه مند کردن- با بهره گرفتن از ترفند های مختلف باعث ایجاد علاقه مندی و حس کنجکاوی بازدیدکننده خود شوید

جزئیات- جزئیات کامل و دقیقی از محصولات و خدمات خود به مشتری ارائه کنید.

 

۴- ترافیک سایت خود را بالا ببرید. برای اینکه ترافیک وب سایت شما همیشه در یک سیر منظم و رو بهر شد حرکت کند باید زمینه ای را به وجود آورید که اولاً افراد برای بازدید به آن مراجعه نمایند و ثانیاً برای دفعات بعدی دلیلی برای سر زدن دوباره به وب سایت شما داشته باشند. شما باید برای بازدید کنندگان خود مطالب تازه ای آماده کنید.

محتوای این مطالب می تواند شامل موارد مختلفی همانند مقاله، خبر، اطلاعات مفید، نرم افزار و هر چیز مفیدی که در رابطه با کسب و کار شما ست باشد. همچنین محتوای سایت باید هماهنگی مناسبی با کارکردهای خود سایت داشته باشد و در زمان های معین و منظمی به روز شود.

سایت های زیر مقالات رایگانی را در اختیارشما می گذارند

www.web-source.net/articles
www.mega-success.com
www.marketing-seek.com
www.ideamarketers.com
www.infobot.net

وب سایتهای وجود دارند که بنا به نوع فعالیتشان مطالب مختلفی از قبیل مقاله ، خبر و… را به صورت به روز شده و آماده در اختیار شما می گذارند اگر شما نیرو و وقت کافی برای این کار را ندارید کافی است با بهره گرفتن از چند خط کد در صفحه ای از وب خود هر روز مطالب جدید و به روزی در سایت خود داشته باشید. با این کار دیگر هیج وقت نگران به روز کردن وب سایت خود در برخی از بخش ها نخواهید بود.

در سایت زیر می توانید در حوزه های مختلفی مطالب و سرویس های مر بوط به فناوری اطلاعات را به صورت رایگان به دست آورید.

www.web-source.net/syndicator.htm

در سایت زیر شما می توانید تیتر های اخبار، مقالات، مطالب سرگرم کننده، آب و هوا و… را با کدهای رایگان به دست آورید.

www.isyndicate.com

در سایت زیر شما می توانید عناوین اخبار را از بیش از ۱۵۰۰ منبع خبری دریافت نمایید.

www.moreover.com

۵-بخش های آموزشی رایگان راه اندازی کنید. وب سایت شما جایگاهی برای برقراری تعامل دوطرفه بین کالا ها و خدمات شما با بازدیدکنندگان است. شما باید بازدیدکننده های خود را با ترفندهای مختلف قانع کنید که در هر صورت به کالایا خدمات شما نیازمند هستند. این کار می تواند در خلال ارائه مقالات، آموزش ها، کتابهای الکترونیکی رایگان و یا دوره های آموزشی خودکار آنلاین صورت پذیرد.

۶- گواهی نامه های اعتباری خود را به مشتریانتان نشان دهید و به آنها یاد آوری کنید. شما باید اعتماد بازدیدکنندگان را به دست آورید. همچنین با نشان دادن رضایت مندی های سایر مشتریان می توانید اطمینان خاطر آنها را نسبت به خود و تولیدات تان جلب نمایید. برای این کار می توانید صفحه ای را در سایت خود به معرفی این تاییدیه های  و رضایت نامه ها اختصاص دهید و یا با بهره گرفتن از یک اسکریپت به صورت چرخشی آنها را در صفحه اصلی خود معرفی نمایید. پس فراموش نکنید که از مشتریان خود بخواهید در صورت رضایت مندی از شما فرم های خاصی را برای شما پر کنند. در این سایت می توانید اسکریپت هایی را برای نمایش اتفاقی اطلاعات بدست بیاورید.

http://willmaster.com/master/merrygoround

۷- اجازه بدهید تا بازدیدکنندگان کاملاً نسبت به شما شناخت پیدا کنند.

اطلاعات کاملی از شرکت خود به همراه آدرس، شماره تلفن، نشانی پست الکترونیکی خود را نیز برای درخواست اطلاعات یا پشتیبانی در اختیار آنها قرار دهید.

۸- به بازدیدکنندگان سایت خود اطلاعات کاملی در مورد حریم شخصی اطلاعات انها در سایت خود توضیح دهید. برای این کار می توانید صفحه ای را طراحی کنید و در مورد مصارفی که از اطلاعات شخصی آنها که در اختیار شما قرار داده اند به مردم توضیح دهید.

۹- نمونه کار یا نمونه آزمایشی کالای خود را تهیه کنید. به عنوان نمونه اگر شما ارائه دهنده خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو گر هستید. یک تحلیلگر رایگان متا تگ برای وب سایت خود تهیه کنید

این کار نه تنها باعث افزایش فروش شما می شود بلکه باعث بالا رفتن ترافیک سایت شما نیز خواهد شد. مثال دیگر از این دست شرکتی بود که نرم افزار های تولید کتاب الکترونیکی طراحی می کرد و این اجازه را به بازدیدکننده می داد که نسخه آزمایشی این نرم افزار را دانلود کند و حداکثر با ظرفیت ۲ صفحه بوسیله آن کتاب الکترونیکی طراحی کند.

۱۰-     ریسک را کاهش دهید.  برای افزایش بیشتر فروش سایت شما باید ریسک مشتری را نسبت به خرید کالای شما با ارائه ضمانت نامه کاهش دهید. ضمانت شما در قبال کالاهایتان می تواندمشتریان با لفعل کالا ها و خدمات شما را افزایش دهد.

طراحی یک سایت حرفه ای عامل مهمی در کسب موفقیت می باشد. بنا براین باید روی این کار وقت بگذارید و مطمئن شوید که به دنبال چه چیزی هستید. اگر شما مطمئن نیستید که توانایی راه اندازی وب سایتی کامل برای بدست آوردن موفقیت در کسب و کارخود هستید این کار را به افراد ماهر در این زمینه بسپارید چرا که موفقیت شما در گرو آن خواهد بود.